rošt Duostar Kombi P pravý

Pevný nepolohovatelný rošt české výroby je na pravou stranu a má vyklápění. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy... více informací »
rošt Duostar Kombi P  pravý
5 888 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný nepolohovatelný rošt české výroby je na pravou stranu a má vyklápění. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy...

Pevný nepolohovatelný rošt české výroby je na pravou stranu a má vyklápění. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Rošt se zvedne pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Rošt má středový popruh, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při spánku na boku. Fóliovaná povrchová úprava usnadňuje údržbu roštu. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech reagují odlišně zátěž těla v různých částech lůžka. Díky posuvným objímkám lze přesně nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka a tím zlepšit celkové pohodlí. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm
Typ roštu Lamelový
Tento velmi žádaný výrobek rošt Duostar Kombi P můžete pořídit teď na našich stránkách v kategorii rošty k matracím. Vyhledejte si unikátní produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Levný výrobek rošt Duostar Kombi P pravý od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás nyní skutečně výhodně. Nabídky od 5 888 Kč.