rošt Portoflex Kombi P levý

Pevný nepolohovatelný rošt české výroby na levou stranu má vyklápění. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Rošt... více informací »
rošt Portoflex Kombi P  levý
7 622 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný nepolohovatelný rošt české výroby na levou stranu má vyklápění. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Rošt...

Pevný nepolohovatelný rošt české výroby na levou stranu má vyklápění. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Rošt ze zvedne pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Tyto rošty jsou vhodné pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Pouzdra uložená nad bočnice zaručují vyšší odolnost roštu (např.: při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Pomocí posuvných objímek lze přesně nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Fóliovaná povrchová úprava roštu zajistí snadnější údržbu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteře i při spánku na boku. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 11 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% Prodloužená délka: – 210 – příplatek 15% – 220 – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm
Typ roštu Lamelový

Žádaný produkt rošt Portoflex Kombi P levý originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu! Nabídka již od 7 622 Kč.