rošt Portoflex Kombi P MEGA levý

Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je... více informací »
rošt Portoflex Kombi P MEGA  levý
10 948 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90x200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je...

Pevný rošt se zvýšenou nosností o rozměru 90×200 cm a vyklápěním na levou stranu. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Do celého úložného prostoru je přístup z boku. Pouzdra uložená nad bočnice zaručují vyšší odolnost roštu (např. při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Pomocí posuvných objímek přesně nastavíte tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Fóliovaná povrchová úprava roštu zajistí snadnější údržbu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteře i při spánku na boku. Rošt zvednete pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Tyto rošty jsou vhodné pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – levá varianta – počet lamel 28 kusů – výška roštu 11 cm – nosnost 150 kg – záruka 5 let – český výrobek

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Tento velmi žádaný produkt můžete sehnat nyní tady na našem webu ve známé sekci rošty k matracím! Nyní získáte vyjímečné kusy z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt rošt Portoflex Kombi P MEGA levý pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě levně. Akční ceny od 10 948 Kč.