Rovná kuchyňská linka Matera/Dub lancelot VISION

Šířka 270 cm. Rovná kuchyňská linka model Vision v sympatickém barevném provedení. Kombinace dekoru dub lancelot/matera. Sestava se skládá z devíti... více informací »
Rovná kuchyňská linka  Matera/Dub lancelot VISION
Značka: Donna Shop
17 589 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 270 cm. Rovná kuchyňská linka model Vision v sympatickém barevném provedení. Kombinace dekoru dub lancelot/matera. Sestava se skládá z devíti...

Šířka 270 cm. Rovná kuchyňská linka model Vision v sympatickém barevném provedení. Kombinace dekoru dub lancelot/matera. Sestava se skládá z devíti samostatných skříněk s možností levého i pravého otevírání dvířek, které si může uspořádat podle svých potřeb. Horní řada 210 cm, dolní řada 270 cm. Interiér skříněk v bílé barvě. Součástí nabídky není dřez, baterie ani pracovní deska, kterou můžete objednat za příplatek a vybrat si z mnoha barev.

 

Typ přímé
Materiál lamino
Barva šedá
Dekor dub lancelot
Dolní / horní řada 210 / 270 cm
Šířka 270 cm Nejprodávanější produkt můžete získat teď tady na stránkách umístěný v rubrice kuchyňské linky. Mrkněte na akční kousky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Rovná kuchyňská linka Matera/Dub lancelot VISION originál od značky Donna Shop jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve výprodejové akci. Akční ceny od 17 589 Kč.