Rozkládací kanape RANDA, Tatum 274/272

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění hnědou látkou Tatum 274/272. Konstrukce sedačky bez područek je z... více informací »
Rozkládací kanape RANDA
13 690 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění hnědou látkou Tatum 274/272. Konstrukce sedačky bez područek je z...

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění hnědou látkou Tatum 274/272. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v dezénu buk. Záda jsou v černé látce, kanape není vhodné do prostoru. Sedačka s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla či sedací soupravy s područkami ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 90
Hloubka 100
Hodně povedený produkt je k získání snadno tu na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy. Nyní můžete získat podobné výrobky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Rozkládací kanape RANDA, Tatum 274/272 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě za akční cenu! Akční cena 13 690 Kč.