Rozkládací křeslo na spaní Boston šedé

Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Rozkládací křeslo na spaní se dvěma polštáři. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna. Skvělý... více informací »
Rozkládací křeslo na spaní Boston šedé
Značka: Donna Shop
1 659 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Rozkládací křeslo na spaní se dvěma polštáři. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna. Skvělý...

Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Rozkládací křeslo na spaní se dvěma polštáři. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna. Skvělý pomocník v případě nečekané návštěvy přes noc. Oblíbená šedá varianta skladem.

Materiál polyuretanová pěna
Barva šedá
Výška matrace 10 cm
Potah látka
Rozměry 60 x 180 cm
Stav zboží při dodání ihned k použití Akční a ve slevě produkt Rozkládací křeslo na spaní je k sehnání v pohodě tu na stránkách umístěný v sekci matrace! Pořiďte si nové výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele Donna Shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Donna Shop má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment.

Tento designový výrobek Rozkládací křeslo na spaní Boston šedé od výrobce se skvělou pověstí Donna Shop získáte na našich stránkách teď za parádní cenu! Nyní za akční cenu 1 659 Kč.