Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost

Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní... více informací »
Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost
8 793 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní...

Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní skladem za zvýhodněnou cenu. Pohovka má mírné poškození z boční a vrchní strany (viz fotogalerie). Z tohoto důvodu ji prodáváme jako II. jakost. Záruka je v tomto případě snížena na 12 měsíců. Dodáváme v demontu. Díky modernímu a neotřelému designu je vhodná nejen pro mladé. Rozkládání sedačky je jednoduché systémem KLIK KLAK. Pohovka má bonelové sezení, které zaručuje kvalitní spánek, můžete je tedy umístit i do studentského pokoje a využívat na každodenní spaní. Úložný prostor je součástí, a proto nebudete mít problém schovat vše potřebné do pohovky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Úložný prostor ano

Vysoce kvalitní produkt Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě zde skutečně výhodně. Právě nyní za 8 793 Kč.