Rozkládací postel Lynenz,

Sháníte-li rozložitelné lůžko, mohla by vás zaujmout postel nesoucí název Lynenz. Vybavená laťkovými rošty je vyrobena z... více informací »
Rozkládací postel Lynenz
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Sháníte-li rozložitelné lůžko, mohla by vás zaujmout postel nesoucí název Lynenz. Vybavená laťkovými rošty je vyrobena z...

Sháníte-li rozložitelné lůžko, mohla by vás zaujmout postel nesoucí název Lynenz. Vybavená laťkovými rošty je vyrobena z masivu a MDF v bílém provedení. Ve spodní části lůžka se nachází výsuvný prostor, který skvěle využijete jako přistýlku pro vaši případnou návštěvu. Do přistýlky doporučujeme matraci o maximální výšce 14 cm. Dodáváme bez matrací v demontu. Provedení: dřevo masiv (borovice) + MDF bílá barva laťkové rošty Rozměry: šířka 206 cm hloubka 96 cm výška 66 cm plocha na spaní 90 x 200 cm tloušťka materiálu nohou 80 x 18 mm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 206 Nový produkt Rozkládací postel Lynenz, můžete pořídit prostě tady na našich stránkách umístěný v rubrice postele! Najděte si ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí top zboží.

Designový výrobek Rozkládací postel Lynenz, od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde ve výprodejové akci. Akční cena od 6 290 Kč.