Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, látka světle hnědý melír, BUTON

Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a polohovatelným záhlavím, které zajišťuje komfortní... více informací »
Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem
31 867 Kč
Ověřit dostupnost
Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a polohovatelným záhlavím, které zajišťuje komfortní...

Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a polohovatelným záhlavím, které zajišťuje komfortní opření zad a hlavy, dekorativní prošití sedáků, P provedení, materiál: látka Orinoco světle hnědý melír. Rozměry: ŠxVxH: 275×71 / 85×225 cm, plocha na spaní: ŠxD: 125×200 cm Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.


Tento velmi oblíbený produkt jde sehnat taky tu na webu v rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat jiné kusy z naší rubriky za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, látka světle hnědý melír, BUTON od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě za výhodnou cenu! Nabídka od 31 867 Kč.