Rozkládací souprava RANDA, Tatum 279/284 sonoma

Rozkládací sedačku Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle a tmavě hnědou látkou Tatum 279/284. Konstrukce soupravy je... více informací »
Rozkládací souprava RANDA
15 590 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací sedačku Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle a tmavě hnědou látkou Tatum 279/284. Konstrukce soupravy je...

Rozkládací sedačku Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle a tmavě hnědou látkou Tatum 279/284. Konstrukce soupravy je z masivního dřeva v dezénu dub sonoma. Záda jsou v černé látce, sedačka není vhodná do prostoru. Sedáky s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 90
Hloubka 100
Zlevněný kousek Rozkládací souprava RANDA, Tatum 279/284 sonoma máte možnost pořídit snadno tu na stránkách zařazený v sekci sedací soupravy. Nyní můžete koupit akční produkty z naší rubriky snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí top sortiment. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Akční výrobek Rozkládací souprava RANDA, Tatum 279/284 sonoma od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď právě skutečně výhodně! Nabídky od 15 590 Kč.