Šatní organizér F03

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do... více informací »
Šatní organizér F03
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do...

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká konstrukce z ocelových trubek s plastovými spojovacími částmi se díky nízké hmotnosti snadno přenáší z místa na místo. Pro přehledné uložení oblečení máte k dispozici 9 polic a šatní tyč. Při rovnoměrném zatížení unese každá police až do 5 kg a šatní tyč je schopna unést až do 25 kg. Snadný přístup k uloženým věcem umožňují 3 rolovací dveře se zapínáním na zip. Praktický textilní potah je snadno udržovatelný. Postavení skříně na nožičkách přispívá k celkově stabilitě´.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 175
Hloubka 45

Levný kus Šatní organizér F03 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 1 549 Kč.