Šatní skříň 2D2S

Šatní skříň Ole 2D2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 prostorné... více informací »
Šatní skříň  2D2S
7 526 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Ole 2D2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 prostorné...

Šatní skříň Ole 2D2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 prostorné zásuvky a za 2 dvířky šatní tyč pro zavěšení vašeho oblečení. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Přední čela dvířek a zásuvek jsou z bílé foliované MDF, pojezdy kovové rolničkové. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji. Dodáváme v demontu. Nábytek tohoto stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Originální kovové úchyty dotvářejí venkovský charakter nábytku. A 16 cm vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám jistě usnadní úklid.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 201

Tento výjimečný kus Šatní skříň 2D2S od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 7 526 Kč.