Šatní skříň 4D

Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka,... více informací »
Šatní skříň  4D
8 824 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka,...

Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka, uvnitř 6 polic a šatní tyč. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 190
Tento zlevněný produkt lze koupit rovněž tady na webu v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této sekce za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vynikající sortiment. Nové kousky každý den.

Tento výjimečný kus Šatní skříň 4D od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách se slevou. Akční ceny již od 8 824 Kč.