Šatní skříň ADAM 2d1s

Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Šatní skříň ADAM 2d1s
9 623 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Skříň se zásuvkou a 2 dveřmi vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je v horní části dělený policí, na šatní tyč přehledně zavěsíte bundy, kabáty či košile. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino-MDF
Diskontní produkt Šatní skříň ADAM 2d1s jde pořídit také tady na stránkách ve známé kategorii šatní skříně! Nyní můžete najít ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Tento výjimečný výrobek Šatní skříň ADAM 2d1s od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás právě skutečně výhodně! Právě teď jen za 9 623 Kč.