Šatní skříň Evora

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Nadčasová šatní skříň s oblíbenými posuvnými dveřmi, vhodná jak do dispozičně menších... více informací »
Šatní skříň Evora
Značka: Donna Shop
6 929 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Nadčasová šatní skříň s oblíbenými posuvnými dveřmi, vhodná jak do dispozičně menších...

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Nadčasová šatní skříň s oblíbenými posuvnými dveřmi, vhodná jak do dispozičně menších místností, tak prostorných pokojů. Černá nebo příjemný dekor dub lanýž . Úložný prostor s šatní tyčí a policemi.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva černá
Lesk ne
Šířka 150 cm
Výška 200 cm Neodolatelný kousek Šatní skříň Evora můžete nakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Mrkněte na ostatní produkty z této sekce ve slevě. Oblíbený výrobce Donna Shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To není všechno, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Donna Shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Šatní skříň Evora od známého výrobce Donna Shop jednoduše můžete získat zde nyní opravdu výhodně. Akční ceny již od 6 929 Kč.