Šatní skříň Lesí, sonoma

Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu bílá/dub sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná... více informací »
Šatní skříň Lesí
5 659 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu bílá/dub sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná...

Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu bílá/dub sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná skříň má 4 dveře, uvnitř skříně naleznete praktickou šatní tyč a police. Prostřední dvířka jsou osazená zrcadlem, které je rozděleno na 4 části. Skříň nabízíme v příjemné kombinaci přírodních barev. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino Tento akční a ve slevě produkt Šatní skříň Lesí, sonoma jde nakoupit bezstarostně tu na webu ve známé rubrice šatní skříně! Nyní si můžete pořídit akční kousky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává špičkové výrobky

Žádaný výrobek Šatní skříň Lesí, sonoma od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď právě za výprodejovou cenu. Akční cena již od 5 659 Kč.