Šatní skříň LIMA S2

Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2... více informací »
Šatní skříň LIMA S2
4 997 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2...

Šatní skříň LIMA S2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 klasické dveře a 2 zásuvky, vnitřní prostory rozdělují 4 police a šatní tyč. Dodáváme v demontu v provedení dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Skříňové dveře Klasické Vysoce kvalitní kus Šatní skříň LIMA S2 máte možnost pořídit jednoduše tady na našem webu v sekci šatní skříně. Pořiďte si nové produkty z naší sekce za super peníze. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Šatní skříň LIMA S2 od známého předního výrobce FORLIVING s.r.o. získáte tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 4 997 Kč.