Šatní skříň LIMA S3, /

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky.... více informací »
Šatní skříň LIMA S3
5 596 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky....

Šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má 3 klasické dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor rozdělují praktické police a využívat můžete i šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma/bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino
Ve slevě tento produkt Šatní skříň LIMA S3, lze získat aktuálně tady na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Nyní si můžete vybrat akční kousky ze zmíněné sekce ve slevě! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní výrobek Šatní skříň LIMA S3, / od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás nyní opravdu levně! Akční cena od 5 596 Kč.
Prozkoumejte také od výrobce FORLIVING s.r.o.