Šatní skříň MOBIUS 2D staro

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Šatní skříň MOBIUS 2D staro
7 066 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříň se 2 dveřmi a zásuvkou s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Jemné pastelové odstíny barev můžete spolu libovolně kombinovat. Samotné uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přiděláte do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva růžová
Materiál Lamino

Tento kvalitní a žádaný výrobek Šatní skříň MOBIUS 2D staro od skvělé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost najít právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nabídka od 7 066 Kč.