Šatní skříň Rico se zrcadlem

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové... více informací »
Šatní skříň Rico  se zrcadlem
22 618 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové...

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné-Zrcadlové Tento levný výrobek Šatní skříň Rico se zrcadlem lze sehnat právě zde tady na webu v populární rubrice šatní skříně! Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí.

Zcela unikátní výrobek Šatní skříň Rico se zrcadlem od skvělé značky FORLIVING s.r.o. dostanete tady teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte od 22 618 Kč.