Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň do ložnice, předsíně či studentského pokoje. Posuvné dveře šetří místo, ale... více informací »
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi
Značka: Donna Shop
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň do ložnice, předsíně či studentského pokoje. Posuvné dveře šetří místo, ale...

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň do ložnice, předsíně či studentského pokoje. Posuvné dveře šetří místo, ale také čas při hledání oblečení. Přehledný systém uložení věcí. Bytelná konstrukce Vám zaručí dlouhodobou životnost.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva bílá
Lesk ne
Šířka 150 cm
Výška 200 cmZajímavý kousek Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi můžete sehnat ještě na našich stránkách v populární sekci šatní skříně. Mrkněte na akční produkty z této známé rubriky v akci! To ale však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další vybrané produkty od značky Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kousek Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi od výrobce s mnohaletou tradicí Donna Shop jde sehnat v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. V akci za cenu 7 899 Kč.