Šatní skříň S2D

Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý dekor skvěle imituje... více informací »
Šatní skříň  S2D
Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý dekor skvěle imituje...

Nábytek z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý dekor skvěle imituje vzhled dřeva, který prohřeje interiér a dodá pocit tepla a útulnosti. Mosazné úchytky podtrhují působivý design celé kolekce. Jednotlivé prvky nábytku Nevada jsou nejen designově propracované, ale díky dostatku úložného prostoru budou tvořit také praktickou součást Vašeho domova. Dodáváno v demontu. Skříň je součástí kolekce Nevada.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Skříňové dveře KlasickéPovedený výrobek Šatní skříň S2D je k dispozici taky na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Získejte oblíbené kusy ze zmíněné rubriky jednoduše online. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout top produkty.

Akční produkt Šatní skříň S2D od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách ve slevě. Akční cena již od 7 616 Kč.