Šatní skříň S3D

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Šatní skříň vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal,... více informací »
Šatní skříň  S3D
S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Šatní skříň vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal,...

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Šatní skříň vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Uvnitř skříně jsou 2 šatní tyče a 3 police ve středové části. Síla lamina korpusu je 15mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Skříň je součástí kolekce Royal.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino

Diskontní produkt Šatní skříň S3D od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 8 703 Kč.