Šatní skříň se zrcadlem 3D4S

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem  3D4S
10 193 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými...

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými dveřmi a 4 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu. Šatní skříň se zrcadlem dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Tiffany
Často hledaný kousek máte možnost sehnat právě teď tady na našem webu v rubrice šatní skříně. Nyní koupíte nové produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Šatní skříň se zrcadlem 3D4S od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady a teď v akci. Akční ceny již od 10 193 Kč.