Sedací botník s policí a výklopnými dvířky Imete

Šířka 70 cm, hloubka 36 cm, výška 53 cm. Sedací botník do předsíně s policí a výklopnými dvířky. Pohodlný sedák potažený koženkou.... více informací »
Sedací botník s policí a výklopnými dvířky Imete
Značka: Donna Shop
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 70 cm, hloubka 36 cm, výška 53 cm. Sedací botník do předsíně s policí a výklopnými dvířky. Pohodlný sedák potažený koženkou....

Šířka 70 cm, hloubka 36 cm, výška 53 cm. Sedací botník do předsíně s policí a výklopnými dvířky. Pohodlný sedák potažený koženkou. Dvoubarevné provedení. Na výběr z více dekorů.

Typ botníku sedací;výklopný
Materiál lamino
Barva bílá;černá
Dekor dub bílý monako;dub grafit;dub sonoma
Ozdobný pásek bez pásku
Šířka 70 cm
Tento kvalitní výrobek Sedací botník s policí a výklopnými dvířky Imete můžete pořídit právě nyní tu v populární kategorii botníky! Máme pro vás parádní výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Donna Shop poskytuje prvotřídní produkty. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Sedací botník s policí a výklopnými dvířky Imete originál od značky Donna Shop můžete pořídit tady teď v akci. Ceny již od 2 039 Kč.