Sedací pytel BeanBag perfekt-cyan

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti... více informací »
Sedací pytel BeanBag perfekt-cyan
2 089 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti...

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Sedací vak je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: cyan (křiklavě modrá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá
Materiál LátkaTento žádaný produkt Sedací pytel BeanBag perfekt-cyan lze získat lehce tady na našich stránkách v oblíbené rubrice sedací vaky! Máme pro vás parádní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. To není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám představuje velmi kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento kvalitní a levný výrobek Sedací pytel BeanBag perfekt-cyan pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady nyní opravdu výhodně. Nabídky již od 2 089 Kč.