Sedací pytel BeanBag perfekt-scarlet rose

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do... více informací »
Sedací pytel BeanBag perfekt-scarlet rose
2 089 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Využít jej můžete i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: scarlet rose (červená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva červená
Materiál Látka
Exkluzivní produkt Sedací pytel BeanBag perfekt-scarlet rose lze nakoupit právě zde tady u nás v populární kategorii sedací vaky! Vyberte si podobné produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé výrobky.

Zlevněný výrobek Sedací pytel BeanBag perfekt-scarlet rose originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady teď právě se slevou! Právě lze objednat jen za 2 089 Kč.