Sedací pytel Shaggy Multicolor blue-black-purple

Komfortní sedací pytel Shaggy Multicolor s dlouhými třásněmi v barevném provedení modrá-černá-purpurová. Máte rádi moderní... více informací »
Sedací pytel Shaggy Multicolor blue-black-purple
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní sedací pytel Shaggy Multicolor s dlouhými třásněmi v barevném provedení modrá-černá-purpurová. Máte rádi moderní...

Komfortní sedací pytel Shaggy Multicolor s dlouhými třásněmi v barevném provedení modrá-černá-purpurová. Máte rádi moderní design? Proč jimi neoživit i váš domov? Do nového sedacího pytle Multicolor, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Měkoučký, moderní sedací vak nabízíme v několika vícebarevných variantách či klasický černý nebo bílý. Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva modrá, černá, purpurová – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-modrá-purpurová-Červená
Materiál Látka
Hodně povedený produkt Sedací pytel Shaggy Multicolor blue-black-purple je k dostání taky tady na našem webu v populární kategorii sedací vaky. Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu!

Oblíbený a akční výrobek Sedací pytel Shaggy Multicolor blue-black-purple značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách nyní za akční cenu! Nyní za akční cenu 2 699 Kč.