Sedací souprava PRAHA, mahagon, banánový list

Ratanová sedací souprava PRAHA s konstrukcí z mahagonového dřeva s výpletem ze svazků banánového listu v e světlém odstínu. V... více informací »
Sedací souprava PRAHA
10 290 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava PRAHA s konstrukcí z mahagonového dřeva s výpletem ze svazků banánového listu v e světlém odstínu. V...

Ratanová sedací souprava PRAHA s konstrukcí z mahagonového dřeva s výpletem ze svazků banánového listu v e světlém odstínu. V setu vám dodáme 2 křesla s pohodlnými sedáky a stolek s praktickým úložným prostorem. Jednotlivé produkty si můžete zakoupit i samostatně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška sedu křesla 52 cm
Výška opěradla 90 cmTento unikátní výrobek Sedací souprava PRAHA, mahagon, banánový list je k získání přímo tu na našem webu v sekci sedací soupravy! Mrkněte na ostatní produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Sedací souprava PRAHA, mahagon, banánový list od top výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zde opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 10 290 Kč.