Sedací souprava Scout-tvar U

Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra... více informací »
Sedací souprava Scout-tvar U
38 710 Kč
Ověřit dostupnost
Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra...

Zajímavá sedací souprava Scout tvaru U. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Kostra je z bukového masivu v kombinaci s DTD. Nožky jsou z černého tvrzeného plastu. Na výběr z mnoha druhů čalounění. Sedací souprava nedisponuje rozkladem ani úložným prostorem. Délka lenošky je 170 cm. Doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně. Model Scout patří mezi plánovatelné sedací soupravy, prostřednictvím jednotlivých dílů můžete sestavit sedací soupravu podle vlastního přání. Potřebujete radu nebo pomoc při sestavování sedačky? Kontaktujte naše specialisty prodeje na telefonním čísle 774 040 444.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Šířka sedačky 366 cm-nad 290 cm

Levný výrobek Sedací souprava Scout-tvar U od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady nyní ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 38 710 Kč.