Sedací vak cube fluo orange

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i... více informací »
Sedací vak cube fluo orange
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i...

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 40 cm Barva: fluo orange (zářivě oranžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Vzhled 6056
Typ vaku 6059
Tento neodolatelný kousek Sedací vak cube fluo je k dostání bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii sedací vaky! Nyní najdete oblíbené výrobky z této kategorie za báječnou cenu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje top sortiment A tady je důkaz. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní produkt Sedací vak cube fluo orange značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít teď opravdu levně! Nabídky již od 1 099 Kč.