Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180×200

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180x200
28 990 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Postel Maluxe je vybavena úložným prostorem a vysokým čelem. Dodáváme v demontu včetně matrace z bonelových pružin a PUR pěny, a vrchním Topperem. Nosnost: 120 kg na jedno lůžko Materiál Topper: pěna T25 Výška Topper: 5 cm Tvrdost matrace: středně tvrdý T3 Vhodné pro lidi s hmotností od 70 do 120 kg Možnost objednání i v jiných provedeních látky Gemma. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude váš požadavek zadán do výroby. Doba dodání 6-8 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Šířka 203 Tento kvalitní a žádaný produkt Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180×200 je dostupný ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii postele! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Ve slevě produkt Šedohnědá boxspring postel Maluxe 180x200 od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. lze získat u nás právě levně! V současnosti pořídíte za cenu 28 990 Kč.