Červené křeslo Jelen

Šířka 100, hloubka 91 cm, výška 83 cm. Moderní křeslo červené barvy.

Typ televizní
Rozkládání bez rozkládání
Barva červená
Materiál čalounění látka
Úložný prostor bez úložného prostoru
Šířka 100 cm

Červené křeslo do kanceláře Club mikrofáze

Šířka 65 cm, hloubka 60 cm, výška 75 cm. Relaxační křeslo Club, červený potah z mikrovlákna, nosnost 120 kg. Skladem, připraveno na cestu do nového domova.

Typ klubové
Rozkládání bez rozkládání
Barva červená
Materiál čalounění látka
Úložný prostor bez úložného prostoru
Šířka 65 cm

Závěsné relaxační křeslo LAZY – červený sedák

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je neuzavřená. Je to praktický prvek relaxačního posezení do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno v černé barvě. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák (na zip) pro pohodlný odpočinek v červeném odstínu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 70 cm / 80 cm
Výška sedu 50 cm

Závěsné relaxační křeslo GREY

Závěsné houpací křeslo GREY je pohodlné křeslo zajímavého designu do interiéru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo lakujeme do šedého odstínu, stojan a podstavec je barvy černé. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a poštářek na zip v barvě červené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 115 cm / 110 cm
Výška sedu 60 cm

Závěsné relaxační křeslo SEWA – červený sedák

Závěsné relaxační křeslo SEWA je robustním sedacím doplňkem do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek (na zip) pro pohodlný odpočinek v červené barvě. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. Neváhejte s objednávkou – bezkonkurenční cena.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška sedu křesla 75 cm
Výška křesla 123 cm