Rozkládací pohovka Skalier, mentolová

Dopřejte si báječného odpočinku a pohodlí nejen po práci. Rozkládací pohovka z kolekce Skalier je k lenošení jako stvořená. Pohovka je čalouněná oblíbenou mentolovou látkou s dekorativním prošitím na opěráku. Nožky jsou ze dřeva v dezénu dub. Pro ještě větší relaxaci lze pohovku snadno rozložit, čímž docílíte lůžka vhodného i pro občasné přespání. Dodáváme v demontu. Provedení: dvoumístný sed látka mentolová nohy dřevo dub výplň molitan Rozměry: šířka 214 cm hloubka 85 cm výška 84 cm výška sedu 44 cm hloubka sedu 55 cm plocha na spaní 106×184 cm výška spodního prostoru od podlahy 17 cm Pohovku lze také zakoupit v šedé barvě – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Šířka 214

Rozkládací pohovka Skalier,

Dopřejte si báječného odpočinku a pohodlí nejen po práci. Rozkládací pohovka z kolekce Skalier je k lenošení jako stvořená. Pohovka je čalouněná praktickou šedou látkou s dekorativním prošitím na opěráku. Nožky jsou ze dřeva v dezénu dub. Pro ještě větší relaxaci lze pohovku snadno rozložit, čímž docílíte lůžka vhodného i pro občasné přespání. Dodáváme v demontu. Provedení: dvoumístný sed látka šedá nohy dřevo dub výplň molitan Rozměry: šířka 214 cm hloubka 85 cm výška 84 cm výška sedu 44 cm hloubka sedu 55 cm plocha na spaní 106×184 cm výška spodního prostoru od podlahy 17 cm Pohovku lze také zakoupit v mentolové barvě – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Dekor dub

Rozkládací pohovka KARDYN, II. jakost

Rozkládací pohovku Kardyn nabízíme nyní skladem za zvýhodněnou cenu. Dvoumístná pohovka s kvalitním bonelovým sezením má také praktický rozklad s úložným prostorem. Pohovka má mírné poškození v zadní nepohledové části (viz fotogalerie). Z tohoto důvodu ji prodáváme jako II. jakost. Provedení: ekokůže bílá a černá látka Hugo 11 šedá Doplňující rozměry: ložná plocha 142×204 cm výška sedu 42,5 cm hloubka sedu 52,5 cm Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Materiál Kůže-Látka

Rozkládací pohovka Salsa

Sedáky rozkládací pohovky Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Pohovka má polohovací opěrky hlavy, které zvyšují komfort sezení. Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled soupravy a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak sedačku sladit s obývacím nábytkem. Pohovka je rozkládací s funkcí spaní. Rozklad jednoduše za pár chvil rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy. Rozměry: – šířka 206 cm – hloubka 102 cm – výška 85-99 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 58 cm – spací plocha 183×135 cm K rozkládací pohovce si můžete objednat křeslo. Pokud vám nevyhovuje dvoumístná varianta, máme v nabídce také rozkládací rohovou sedací soupravu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Šířka 206

Pohovka Salsa 2sed

Sedáky pohovky Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Pohovka má polohovací opěrky hlavy, které zvyšují komfort sezení. Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled soupravy a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak sedačku sladit s obývacím nábytkem. Pohovka nemá rozklad ani úložný prostor. Rozměry: – šířka 192 cm – hloubka 102 cm – výška 84-102 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 58 cm K pohovce si můžete objednat křeslo. Pokud vám nevyhovuje dvoumístná varianta, máme v nabídce také rozkládací rohovou sedací soupravu Salsa.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Šířka sedačky 192 cm-do 230 cm

Pohovka Trastero, rozkládací mocca

Elegantní pohovka Trastero na dřevěných nožičkách s prvky skandinávského stylu. Dvoumístná sedačka je v dezénu látky Shaggy v odstínu mocca. Opěrné a dekorativní polštářky jsou v barvě mocca a čokoláda. Prostornou rozkládací pohovku s praktickým úložným prostorem můžete též využívat pro příležitostné přespání vaší návštěvy či spolužáka vašich dětí. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Shaggy 03 mocca polštáře látka Shaggy 03 mocca / Shaggy 8 čokoláda nožky dřevěné Rozměry: šířka 206 cm hloubka 100 cm výška 86 cm výška sedu 43 cm hloubka sedu 50/67 cm plocha na spaní 120×182 cm Pohovku lze také zakoupit v dalších barevných dezénech – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva čokoládová-Hnědá-světle hnědá-Hnědá
Úložný prostor ano