Ratanové křeslo BILBAO

Velmi komfortní zahradní křeslo Bilbao k jídelnímu stolu z přírodního materiálu podobného ratanu. Černý sedák křesla je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže Marina, celé křeslo pak evokuje luxusní design a špičkové designové provedení. Židle doporučujeme nejen do interiéru, ale také zimních zahrad.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 100 kg
Šířka 59

Sedák na křeslo BAHAMA, dvoudílný

Sedák – polstr na křeslo BAHAMA, případně na jiné ratanové křeslo v naší nabídce. Sedák se skládá ze sedací a opěrné část, je dvoudílný. U kvalitnějších jednobarevných látek KEPR a MELÍR je příplatek oproti sedákům ušitým z bavlny. Sedáky jsou vyráběny v České republice, lze je čistit v čistírnách.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 44 cm

ová sedací souprava JANEIRO – světlý med

Ratanová sedací souprava JANEIRO ve velmi kvalitním provedení. Konstrukce ratanové sedací soupravy je na většině míst trojitá a tím velice pevná. Křesla a pohovka jsou pohodlné díky rozložitému tvaru a kvalitním sedákům. Barva ratanové kontrukce a výpletu je v odstínu světlý med. Ratanovou sedací soupravu nabízíme ve složení 2 ratanových křesel, ratanové pohovky a ratanového stolku s vyplétanou deskou a úložným prostorem. Součástí ratanové sedací soupravy jsou pohodlné béžové sedáky, které jsou zahrnuty v ceně sedací soupravy. Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. Poslední kus!!!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva čalounění béžová-Bílá
Barva konstrukce světlý med-medová

Ratanová židle BRISBANE s polstrem

Decentní design a kvalitní provedení židle Brisbane od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures. Pěkná a pohodlná židle z umělého ratanu Abaco XF v barvě coffee mix. Součástí židle je z polstr Olefinu barvy latte. Umělý ratan zajistí bezúdržbovost. Díky použitým materiálům je křeslo velmi lehké, stohovatelné a snadno přenositelné. Skvěle poslouží v restauračních zařízeních, hotelech, kavárnách, ale i soukromých exteriérech.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 110 kg
Rozměry (cm) 52×61cm

Ratanová sestava EDINBURGH,

Nízký zahradní ratanový set Edinburgh nabízíme v šedém provedení. Pohodlná a prostorná sedací soustava Edinburgh se skládá ze 2 křesel, pohovky a stolu s deskou z tvrzeného skla. Hliníková konstrukce je opletena elegantním plochým PE ratanem a má kovové chrániče ukončení báze nohou. Deska stolu je vyztužena a pokryta bezpečnostním sklem. Dodáme vám též voděodpudivé polstry na všechny sedací části + 4 ks polyesterových polštářů. Díky použití téměř bezúdržbových materiálů je nábytek velice lehký a snadno přenositelný. Set můžete využívat na denní bázi a službu splní v soukromých zahradách, hotelech, restauracích či na terasách a u bazénů. Rozměry stolu 98×57×40 cm. Nosnost 30 kg. Rozměry křesla 75×80×76 cm. Nosnost 120 kg. Rozměry pohovky 133×80×76 cm. Nosnost 200 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Nosnost stolu 30 kg

ová souprava COLUMBUS

Ratanová sedací souprava COLUMBUS. Součástí ratanové sedací soupravy dvě křesla a praktický obývací stolek. V ceně ratanové sedací soupravy šedé dvoudílné sedáky. K soupravě možno dokoupit jednotlivé kusy nábytku viz. produkty SOUVISEJÍCÍ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 91 cm
Šířka x hloubka (vnější) 65 cm x 70 cm

ová sedací souprava NASHVILLE

Nádherná ratanová sedací souprava s prvky masivního mahagonového dřeva. Velikost křesla je 55x65x89 cm. Výška sedu křesla je 50 cm. Nosnost křesla je 125 kg. Velikost stolku se skleněnou deskou je: průměr 52 cm, výška 52 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva čalounění modrá
Barva konstrukce černá

Sedák na křeslo FITSCHI (BAHAMA XL)

Polstr ze 2 samostatných částí (sedací a opěrné části) na ratanová křesla FITSCHI, případně BAHAMA. Opěrná část, která se rozkládá po celém obvodu opěradel, umožňuje velmi pohodlné sezení. Vyměňte si vaše starší polstry i na ratanových soupravách zakoupených u jiných prodejců. Polstry vyrábíme v České republice, můžete je čistit v čistírnách. Nákup polstru ve vámi požadovaném množství uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Průměr sedáku 57 cm
Šířka zádové opěrky 120 cm

Ratanová sestava EDINBURGH, tmavě hnědá

Nízký zahradní ratanový set Edinburgh nabízíme ve tmavěhnědém provedení. Pohodlná a prostorná sedací soustava Edinburgh se skládá ze 2 křesel, pohovky a stolu s deskou z tvrzeného skla. Hliníková konstrukce je opletena elegantním plochým PE ratanem a má kovové chrániče ukončení báze nohou. Deska stolu je vyztužena a pokryta bezpečnostním sklem. Dodáme vám též voděodpudivé polstry na všechny sedací části + 4 ks polyesterových polštářů. Díky použití téměř bezúdržbových materiálů je nábytek velice lehký a snadno přenositelný. Set můžete využívat na denní bázi a službu splní v soukromých zahradách, hotelech, restauracích či na terasách a u bazénů. Rozměry stolu 98×57×40 cm. Nosnost 30 kg. Rozměry křesla 75×80×76 cm. Nosnost 120 kg. Rozměry pohovky 133×80×76 cm. Nosnost 200 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě hnědá-Hnědá
Nosnost stolu 30 kg

ový set ORVILLE, cubu grey

Univerzální ratanový set v šedém odstínu – křeslo s otomanem ORVILLE – nádherná a praktická kombinace sedacího nábytku s všestranným využitím. Konstrukce křesla i otomanu je z kvalitního ratanu, veškeré plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků ratanového proutí v šedém odstínu zavném cubu grey. Ke křeslu i otomanu dodáváme silný pohodlný sedák ve světlém odstínu. Jednoduchým spojením křesla s otomanem získáte pohodlnou pohovku. Otoman bez sedáku zase využite jako stolek ke pohodlnému křeslu. Jedná se o originální produkt vyrobený naším dodavatelem na základě našeho požadavku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška křesla 73 cm
Šířka křesla 77 cm

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL, světlý

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v přírodním odstínu. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku. K ratanovému obývacímu stolku vám dodáme skleněnou desku obdélníkového tvaru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 49 cm
Šířka 50 cm

Ratanové křeslo BRISBANE

Pěkné a pohodlné zahradní křeslo Brisbane k jídelnímu stolu. Decentní design a kvalitní provedení z umělého ratanu Abaco XF v barvě coffee mix. Součástí křesla je polstr z Olefinu barvy latte. Umělý ratan zajistí bezúdržbovost. Díky použitým materiálům je křeslo velmi lehké a snadno přenositelné. Skvěle poslouží v restauračních zařízeních, hotelech, kavárnách i soukromých exteriérech.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 110 kg
Rozměry (cm) 56×59,5

Ratanová sedací souprava DORA, světlá

Ratanová sedací souprava DORA s aluminiovou konstrukcí, bílým výpletem z umělého ratanu a zelenými polstrovanými sedáky. V setu vám dodáme 2 křesla a stolek se skleněnou deskou. Zahradní set nepodléhá korozi ani změně povrchu materiálu sedacích ploch. Sedací soupravu využijete na vaší terase, zahradě, či u bazénu. Neváhejte s objednávkou originální designové ratanové soupravy.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška stolku 41 cm
Průměr skleněné desky 50 cm

ový otoman MADEIRA,

Ratanový otoman MADEIRA je kvalitní otoman vyrobený z ratanu a lakovaný do bílé barvy. Kvalitní robustní sedák bílé barvy je v ceně tohoto ratanového produktu. Ratanový otoman doporučujeme kombinovat s ratanovým křeslem MADEIRA. Tuto kombinaci pořídíte za nižší cenu ve srovnání s koupí samostatných produktů. Ratanové křeslo MADEIRA najdete jako produkt Související.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry křesla 49 x 62 x 40 cm
Maximální nosnost 100 kg

Ratvá sestava EDINBURGH XL, tmavě hnědá

Nízký zahradní ratanový set Edinburgh XL nabízíme ve tmavěhnědém provedení. Pohodlná a prostorná sedací soustava Edinburgh se skládá ze 2 křesel, pohovky a stolu s deskou z tvrzeného skla. Hliníková konstrukce je opletena elegantním plochým PE ratanem a má kovové chrániče ukončení báze nohou. Deska stolu je vyztužena a pokryta bezpečnostním sklem. Dodáme vám též voděodpudivé polstry na všechny sedací části + 4 ks polyesterových polštářů. Díky použití téměř bezúdržbových materiálů je nábytek velice lehký a snadno přenositelný. Set můžete využívat na denní bázi a službu splní v soukromých zahradách, hotelech, restauracích či na terasách a u bazénů. Rozměry stolu 100×60×42 cm. Nosnost 30 kg. Rozměry křesla 78×91×74 cm. Nosnost 120 kg. Rozměry pohovky 145×91×74 cm. Nosnost 200 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě hnědá-Hnědá
Nosnost stolu 30 kg

Skládací ratanový set SYDNEY

Nízký ale přesto prostorný zahradní ratanový set SYDNEY se skládá ze 2 křesel, voděodpudivých polstrů z polyesteru a stolu s deskou z tvrzeného skla. Hliníková konstrukce je opletena elegantním plochým PE ratanem a deska stolu vyztužena a pokryta bezpečnostním sklem. Díky použití téměř bezúdržbových materiálů je nábytek velice lehký a snadno přenositelný. Set můžete využívat na denní bázi a službu splní v soukromých zahradách, hotelech, restauracích či na terasách a u bazénů. Jednoduše jej složíte do tvaru kužele a ušetříte místo. Rozměry: – kužel Ø75×150 cm – stůl Ø57 cm, výška 50 cm – křeslo výška 74 cm, hloubka 75 cm, výška 72 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 110 kg a 50 kg
Materiál Umělý ratan

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL, tmavý

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v tmavě hnědém odstínu zvaném tmavý med. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku. K ratanovému obývacímu stolku vám dodáme skleněnou desku obdélníkového tvaru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 49 cm
Šířka 50 cm

Ratanová sedací souprava GAMA 4+1

Ratanová sedací souprava GAMA s aluminiovou konstrukcí, bílým výpletem z umělého ratanu a červenými a žlutými sedáky. V setu vám dodáme 4 křesla a stolek se skleněnou deskou. Sedací souprava je prakticky nezničitelná, nepodléhá korozi ani změně povrchu materiálu sedacích ploch. Sedací soupravu využijete na vaší terase, zahradě, či u bazénu. Umělý ratan je v současné době velmi využívaný vzhledem ke svým vlastnostem a malými nároky na údržbu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška sedu 36 cm
Šířka křesla 54 cm

ový obývací stolek COLUMBUS – ratan

Ratanový stolek COLUMBUS v naší nabídce za velmi příznivou cenu. Konstrukce vyrobena z ratanu, vrchní deska skleněná. Obvodvé plochy a úložný prostor vyrobeny z ratanového dřeva a výpletu z ratanového proutí. Ke stolku možno zakoupit ratanové křeslo COLUMBUS jako produkt související.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry vrchní desky 60 cm x 50 cm
Výška stolku 47 cm

Ratanové křeslo RIMINI

Komfortní a velice pohodlné ratanové křeslo Rimini s hliníkovou konstrukcí a vysokým opěrákem. Rádi obědváte venku na vzduchu za svitu sluníčka? Dopřejte si pohodlí s komfortním ratanovým křeslem s vysokým opěrákem. Rimini zahradní křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce a zcela opleteno plochým PE ratanem šedohnědé barvy. Součástí je i vodoodpudivý polstr z polyesteru o síle 5 cm. Díky použitým materiálům je téměř bezúdržbové, lehké a snadno přenositelné. Skvěle poslouží v restauračních zařízeních, hotelech, kavárnách i soukromých exteriérech.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 120 kg
Rozměry (cm) 59×62×V98 cm

Ratanové křeslo CHARLESTON – světlé

Ratanové křeslo CHARLESTON v odstínu světlý med. Velmi kvalitní husté provedení ratanového výpletu po celé sedací a opěrné části ratanového křesla. Pohodlná je vysoká opěrná část ratanového křesla, ke kterému vám dodáme sedák bílé barvy. Konstrukce křesla je z ratanu, spodní část (nohy) je vyrobena z mahagonového dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 98 cm
Šířka x hloubka křesla (vnější) 78 cm x 98 cm

Sedák na křeslo JANEIRO, univerzální

Polstr ze 2 samostatných částí – sedací a opěrné části. Nejlépe padne na ratanové křeslo JANEIRO, MONA, MAKITA i ANGELO. Opěrná část, která se rozkládá po celém obvodu opěradel, umožňuje velmi pohodlné sezení. Vyměňte si vaše starší polstry i na ratanových soupravách zakoupených u jiných prodejců. Polstry vyrábíme v České republice. Je vhodné je čistit v čistírně. Vybírejte z několika možných čalounění v sekci Varianty produktu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka sedáku 52 cm
Hloubka sedáku 55 cm

ová sedací souprava LENA

Ratanová sedací souprava originálního designu. Povrch ratanové soupravy je tvořen z proutí přírodního ratanu s šedou patinou – cubu grey. Robustní ratanová křesla s tmavým sedákem doplňuje stolek s černou deskou. Pevná konstrukce je vyrobena kombinací ratanu a mahagonového dřeva. Ratanovou sedací soupravu máme pro vás skladem, cena je včetně dopravy k vám domů.

Ratanová sedací souprava FITSCHI, světlá

Ratanová sedací souprava FITSCHI s výpletem v odstínu světlý med s velmi pohodlným polstrováním po celém obvodu sedací a opěrné plochy. V setu vám dodáme 2 křesla, pohovku a stolek s úložným prostorem. U této ratanové soupravy si můžete vybrat z více variant bavlněných látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice. Nákup ratanové soupravy uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka křesla (vnější) 70 cm
Šířka pohovky (vnější) 113 cm

ová sedací souprava Rio De JANEIRO – tmavý med

Ratanová sedací souprava JANEIRO ve velmi kvalitním provedení. Konstrukce ratanové sedací soupravy je na většině míst trojitá a tím velice pevná. Křesla a pohovka jsou pohodlné díky rozložitému tvaru a kvalitním sedákům. Odstín ratanové kontrukce a výpletu je tmavý med. Ratanovou sedací soupravu nabízíme ve složení 2 ratanových křesel, ratanové pohovky a ratanového stolku s vyplétanou deskou a úložným prostorem. Součástí ratanové sedací soupravy jsou pohodlné béžové sedáky, které jsou zahrnuty v ceně sedací soupravy. Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice.