Ratanový jídelní stůl UNI

Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, které jsou taktéž součástí naší nabídky. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 80 cm
Průměr skleněné desky 90 cm

ový jídelní stůl UNI - ratan

Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, DONNA, které jsou taktéž součástí naší nabídky. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 80 cm
Průměr skleněné desky 90 cm

Ratanový jídelní stůl HAITI

Hledáte elegantní jídelní stůl? Prohlédněte si jídelní stůl Haiti v černém provedení. Tento jídelní stůl z oceli s povrchovou úpravou je vyroben z umělého ratanu. Vršek stolu pokrývá skleněná deska o tloušťce 5mm. Ke stolu se výborně hodí i naše židle Haiti (viz související produkty). Díky použitým materiálům je jídelní stůl lehký a snadno přenositelný a bezúdržbový..

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Maximální nosnost 50 kg
Materiál Umělý ratan

Jídelní stůl Anderson

Jídelní stůl Anderson symbolizuje dokonalý design a luxus. Černá skleněná deska stojí na bílé ocelové podnoži, která zajistí stabilitu a pevnost. Další výhodou stolu je jeho nastavitelná šířka. Jednoduchým a rychlým způsobem rozložíte stůl až na 250 cm, takže pohodlně usadíte i početnou návštěvu. Luxusní design a nadčasová bílo-černá barevná kombinace rozjasní vaší jídelnu! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 160 cm – šířka po rozložení 250 cm – hloubka 90 cm – výška 76 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-bílá
Materiál Kov-Sklo

Ratanový jídelní stůl UNI - tmavý

Ratanový jídelní stůl v tmavě hnědém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Tento ratanový jídelní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi AKROPOLIS, BALI, které jsou taktéž součástí naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Průměr skleněné desky 90 cm
Odstín tmavý med