Set zahradního nábytku VIKING L + PARIS


Ve slevě výrobek Set zahradního nábytku VIKING L + PARIS jde nakoupit bezprostředně tady na stránkách v oblíbené rubrice zahradní sety. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci.

Zahradní židle Jolie

Neodolatelný produkt Zahradní židle Jolie seženete právě tady na stránkách ve známé sekci zahradní křesla a židle! Pořiďte si jiné kousky z této známé rubriky snadno online. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také více skvělých produktů značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sada nábytku z umělého ratanu bílá ACAPULCO II Beliani

Barva Bílá
Váha 14 kg
Materiál Umělý ratan
Další materiál Bezpečnostní sklo, Ocel
Styl Moderní
SKU 293826 Výjimečný kus Sada nábytku z umělého ratanu bílá ACAPULCO II naleznete rovněž tady na našich stránkách v kategorii balkonový nábytek! Připravili jsme akční výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce. Přední dodavatel Biano pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky.!

Zahradní stůl Falcon

Tento akční produkt je k dostání rovnou tady na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní stoly! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zahradní židle Midas

Tento neodolatelný produkt Zahradní židle Midas naleznete již dnes u nás v populární rubrice zahradní křesla a židle! Pořiďte si ještě ostatní výrobky z naší sekce za báječnou cenu!

Zahradní židle Larkin


Designový produkt máte možnost koupit teď tady u nás v populární sekci zahradní křesla a židle! Nyní můžete získat jiné produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Tato značka Biano má kvalitní zboží . Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé produkty značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zahradní stůl Midas


Ve slevě tento produkt Zahradní stůl Midas můžete dostat bezstarostně tady na webu ve známé sekci zahradní stoly! Nyní najdete parádní zboží z této populární kategorie za outletovou cenu.

Ratanový záhradní set přírodní PONZA Beliani

Barva Béžová
Váha 47 kg
Materiál Umělý ratan
Další materiál Hliník, Bezpečnostní sklo, Polyester
Styl Boho
SKU 210079 Tento výjimečný produkt Ratanový záhradní set přírodní PONZA jde koupit bez obtíží na webu v populární sekci zahradní sety. Připravili jsme kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Biano dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment.! A to ještě není vše.

Závěsné křeslo ø 102 cm z umělého ratanu černé ALBA Beliani

Barva Černá
Výška 200 cm
Šířka 102 cm
Hloubka 102 cm
Váha 35 kg
Maximální nosnost 140 kg

Zahradní židle Auril


Nejprodávanější produkt Zahradní židle Auril seženete již dnes na našem webu v rubrice zahradní křesla a židle. Najděte si další produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Tato vyjímečná značka Biano vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.