Sklápěcí postel Roger s nástavcem

Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné... více informací »
Sklápěcí postel Roger s nástavcem
17 867 Kč
Ověřit dostupnost
Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné...

Originálně řešená sklápěcí postel Roger a praktickou nástavbou. Použitý materiál je 16 mm silné lamino, které je možné vybrat z několika dezénů. Jednoduchá manipulace zajišťuje bezproblémové užívání. Lůžko obsahuje laťový rošt, dodáváno bez matrace (lze doobjednat viz související zboží). Úchytky jsou stříbrné z tvrzeného plastu. Dodáváno v demontu. Nosnost 90 kg. Postel je nutné upevnit do zdi. Rozměry: – šířka 213 cm – hloubka 43 – 121 cm – výška 194 cm – ložná plocha lůžka 90×200 cm Postel Roger je možné zakoupit také ve variantě bez nástavby – viz související zboží.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Akční kus Sklápěcí postel Roger s nástavcem můžete dostat aktuálně tu na našich stránkách ve známé sekci postele! Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí špičkový sortiment. Však to vidíte sami.

Tento levný kus Sklápěcí postel Roger s nástavcem značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit právě nyní ve výprodejové akci. Nabídka již od 17 867 Kč.