Skleněný kávový stolek Glass

Šířka 45 cm, výška 51 cm, hloubka 45 cm. Malý konferenční stolek ke gauči s kovovou konstrukcí a dvěma skleněnými policemi. Nevšední kombinace... více informací »
Skleněný kávový stolek Glass
Značka: Donna Shop
769 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 45 cm, výška 51 cm, hloubka 45 cm. Malý konferenční stolek ke gauči s kovovou konstrukcí a dvěma skleněnými policemi. Nevšední kombinace...

Šířka 45 cm, výška 51 cm, hloubka 45 cm. Malý konferenční stolek ke gauči s kovovou konstrukcí a dvěma skleněnými policemi. Nevšední kombinace skla a oceli. Pečlivě zabalený stolek čeká na cestu do nového domova.

Rozkládání bez rozkládání
Úložný prostor bez úložného prostoru
Výška 51 cm
Tvar čtverec
Hloubka 45 cm
Styl minimalistický;moderní
Vynikající kousek Skleněný kávový stolek Glass je k získání zrovna tu na webu v rubrice konferenční stolky. Nyní můžete koupit zlevněné kusy z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Tento vyjímečný výrobce Donna Shop vám představuje vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný kus Skleněný kávový stolek Glass od kvalitní značky Donna Shop jednoduše naleznete zde ve výprodejové akci! Teď v akci 769 Kč.