Skříň Livin

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Krásná zrcadlová černá skříň s posuvnými dveřmi. Textilní skříň je vyrobena z laminované desky o... více informací »
Skříň  Livin
Značka: Donna Shop
7 989 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Krásná zrcadlová černá skříň s posuvnými dveřmi. Textilní skříň je vyrobena z laminované desky o...

Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Krásná zrcadlová černá skříň s posuvnými dveřmi. Textilní skříň je vyrobena z laminované desky o šířce 16 mm a má ABS hrany. Systém posuvných dveří a hliníkové kolejnice zaručují hladký chod. Rukojeť ve formě hliníkového pásku podél dveří skříně. Objemný úložný prostor vybaven prostornými policemi a šatní tyčí.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva černá
Lesk ne
Šířka 150 cm
Výška 200 cm
Nejprodávanější produkt Skříň Livin jde pořídit právě tu zařazený v kategorii šatní skříně. Podívejte se na podobné výrobky z této oblíbené rubriky za výborné peníze! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Donna Shop. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Skříň Livin od populárního výrobce Donna Shop snadno najdete zrovna za výhodnou cenu. Akční ceny již od 7 989 Kč.