Skříň TORINO 2D

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich... více informací »
Skříň TORINO 2D
9 379 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich...

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich věcí za 2 dveřmi. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 200 Diskontní produkt Skříň TORINO 2D jde nakoupit jednoduše tu na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci.

Tento kvalitní a žádaný kus Skříň TORINO 2D od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 9 379 Kč.