Skříňka MOBIUS 1D starorůžová

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Skříňka MOBIUS 1D starorůžová
Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka s dvířky s push-click mechanismem a dělící policí uvnitř je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Otevírání dvířek si zvolíte sami až při samotné montáži. Dodáváme v demontu. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva starorůžová-Růžová
Materiál LaminoSuper produkt Skříňka MOBIUS 1D starorůžová naleznete nyní tady a teď na našich stránkách v populární kategorii knihovny! Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Skříňka MOBIUS 1D starorůžová od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás teď se slevou. Nyní pořídíte jen za 2 473 Kč.