Skříňka MOBIUS 2D starorůžová

Skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Skříňka MOBIUS 2D starorůžová
3 425 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Skříňku Mobius 2D nabízíme z lamina ve starorůžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka se 2 dvířky s push-click mechanismem a policí uvnitř je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva světle růžová-Růžová
Materiál Lamino
Diskontní výrobek Skříňka MOBIUS 2D starorůžová jde získat právě teď na stránkách v kategorii knihovny! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární kategorie za extra cenu.

Tento designový výrobek Skříňka MOBIUS 2D starorůžová od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě zde skutečně výhodně. Cena již od 3 425 Kč.