Skříňka se zrcadlem MASON WE14,

Zrcadlová koupelnová skříňka z lamina v dezénu wenge ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Kombinujte s dalšími prvky sektorové... více informací »
Skříňka se zrcadlem MASON WE14
2 360 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlová koupelnová skříňka z lamina v dezénu wenge ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Kombinujte s dalšími prvky sektorové...

Zrcadlová koupelnová skříňka z lamina v dezénu wenge ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Kombinujte s dalšími prvky sektorové sestavy Mason, případně vybírejte z dalších dezénů (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 17 cm – výška 65 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo-MDF
Dekor wenge
Kvalitní a oblíbený produkt lze koupit již dnes na webu ve známé rubrice koupelnový nábytek! Získejte ještě jiné zboží z naší sekce za extra cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Skříňka se zrcadlem MASON WE14, značky FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách teď právě levně. Cena již od 2 360 Kč.