Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce... více informací »
Snídaňová souprava HONEYMOON
6 090 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce...

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce přenositelná, vhodné umístění ratanové snídaňové soupravy je například na vaší terase či balkóně v letním období. Pohodlné ratanové jídelní židle s bílým polstrováním se jednoduše zasunují pod ratanový stolek s oválnou skleněnou deskou. Souprava je lehká, jednoduše se dá sklidit při nepříznivém počasí.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka židle 50 cm
Výška opěradla 74 cm
Hodně žádaný produkt Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá lze pořídit právě nyní tu na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy! Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout špičkový sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě levně! Nyní pořídíte jen za 6 090 Kč.