Spodní skříňka Anter, tmavě šedá /

Spodní skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou. Pro... více informací »
Spodní skříňka Anter
3 360 Kč
Ověřit dostupnost
Spodní skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou. Pro...

Spodní skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka i zásuvka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro vše potřebné. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén tmavě šedá / dub šířka 41 cm hloubka 32 cm výška 83 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub
Velmi prodávaný produkt Spodní skříňka Anter, tmavě je dostupný aktuálně tu na našich stránkách v sekci koupelnový nábytek! Nyní najdete unikátní zboží z této kategorie za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Spodní skříňka Anter, tmavě šedá / od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách nyní opravdu levně. Nyní za akční cenu 3 360 Kč.