Stolek pod televizi Rocca

Šířka 120 cm, výška 48 cm, hloubka 40 cm. Stolek pod TV s výsuvným šuplíkem, policí a s dvířky. Originální provedení na výběr ve dvou... více informací »
Stolek pod televizi Rocca
Značka: Donna Shop
2 279 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 120 cm, výška 48 cm, hloubka 40 cm. Stolek pod TV s výsuvným šuplíkem, policí a s dvířky. Originální provedení na výběr ve dvou...

Šířka 120 cm, výška 48 cm, hloubka 40 cm. Stolek pod TV s výsuvným šuplíkem, policí a s dvířky. Originální provedení na výběr ve dvou barevných kombinacích.

Materiál lamino
Počet dvířek 2 dvířka
Šířka 120 cm
Výška 48 cm
Hloubka 40 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Velmi oblíbený výrobek Stolek pod televizi Rocca jde sehnat rovněž tady na našem webu v oblíbené kategorii tv stolky. Pořiďte si parádní zboží ze zmíněné kategorie v akci! Dodavatel Donna Shop prodává vysoce kvalitní výrobky. Nové kousky každý den! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Donna Shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Stolek pod televizi Rocca pocházející od značky Donna Shop snadno můžete pořídit zrovna skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 2 279 Kč.