Stůl 01

Stůl VIA 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stůl s nástavbou... více informací »
Stůl  01
Stůl VIA 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stůl s nástavbou...

Stůl VIA 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stůl s nástavbou využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 76

Kvalitní a žádaný produkt Stůl 01 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás ve slevě! Aktuálně v akci za 2 626 Kč.