Světlá kuchyňská linka Akát VENOM

Šířka 260 cm. Rovná kuchyňská linka o šířce 260 cm, dekor akát, korpus skříněk v šedé barvě. Skříňky mají úchytky z materiálu v kombinaci... více informací »
Světlá kuchyňská linka Akát  VENOM
Značka: Donna Shop
12 199 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 260 cm. Rovná kuchyňská linka o šířce 260 cm, dekor akát, korpus skříněk v šedé barvě. Skříňky mají úchytky z materiálu v kombinaci...

Šířka 260 cm. Rovná kuchyňská linka o šířce 260 cm, dekor akát, korpus skříněk v šedé barvě. Skříňky mají úchytky z materiálu v kombinaci hliník/plast. Kuchyňská linka se skládá z osmi skříněk s možností levého i pravého otevírání dvířek, které můžete libovolně uspořádat. Kuchyňská linka není dodávána s pracovní deskou, kterou si můžete v délce 260 cm přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev. Součástí není dřez ani baterie.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva šedá
Dekor akát
Dolní / horní řada 260 / 260 cm
Šířka 260 cmTento velmi žádaný produkt Světlá kuchyňská linka Akát lze sehnat pohodlně na stránkách zařazený v rubrice kuchyňské linky! Nyní koupíte akční produkty ze zmíněné kategorie za super cenu! Populární značka Donna Shop dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty. To není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Donna Shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Světlá kuchyňská linka Akát VENOM od známé značky Donna Shop můžete sehnat právě nyní opravdu levně. Teď za akční cenu 12 199 Kč.