Toaletní stolek Camis dub bílý monaco

Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Kosmetický stolek se dvěma šuplíky a zrcadly. Boční zrcadla lze natáčet. Vhodný do ložnice i do... více informací »
Toaletní stolek Camis dub bílý monaco
Značka: Donna Shop
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Kosmetický stolek se dvěma šuplíky a zrcadly. Boční zrcadla lze natáčet. Vhodný do ložnice i do...

Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Kosmetický stolek se dvěma šuplíky a zrcadly. Boční zrcadla lze natáčet. Vhodný do ložnice i do dívčího pokoje. Skladem v dekoru dub bílý monako.

Materiál lamino
Dekor dub bílý monako
Šířka 80 cm
Výška 137 cm
Hloubka 42 cm
Počet zásuvek 2 zásuvky Unikátní a oblíbený produkt jde získat přímo na webu v populární sekci toaletní stolky! Nyní najdete ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Donna Shop nabízí vynikající produkty. Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Donna Shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Toaletní stolek Camis dub bílý monaco od kvalitní značky Donna Shop snadno najdete zde za výhodnou cenu. Ceny od 2 999 Kč.